Fotogalerie

Zpět
####

25.1.2018 - turnaj Motorlet

V šestém kole s přehledem zvítězila ZŠ Na Beránku. Již po druhé žáky prvních a druhých tříd přivítala hala na Motorletu. Tento turnaj byl plný útočného fotbalu a jednoznačných výsledků, ke kterým dopomohly nové větší brány. Více

####

24.1. 2018 - turnaj Pankrác

Po vyrovnaném finále 5. turnaj vyhrála ZŠ Mazurská 1. Pankrác přivítal základní kolo Dětského fotbalového poháru letos už po druhé. Stejně jako minule se turnaje zúčastnilo 8 týmů rozdělených do dvou skupin Více

####

23.1.2018 - turnaj Jedenáctka

V nabitém čtvrtém kole v hale byla nejúspěšnější ZŠ V Rybníčkách Turnaje v hale na Jedenáctce se zúčastnila devítka opravdu kvalitních týmů. Ty divákům předvedly atraktivní fotbal plný gólů. Celkem jich museli brankáři ze sítě vylovit 71. Více

####

18.1.2018 - turnaj Motorlet

V tradiční hale na Motorletu proběhl třetí turnaj základního kola Dětského fotbalového poháru. Díky němu už známe prvních šest účastníků semifinálového kola. Předchozí týmy doplnila ZŠ Bronzová a ZŠ Drtinova 1. Více

####

17.1.2018 - turnaj Pankrác

Ve středu 17.1 přivítala tradiční hala na Pankráci už druhé kolo základní části Dětského fotbalového poháru. Vítězná škola ZŠ turnajem prošla bez ztráty jediného bodu. Více