Finále 7. turnaje rozhodl až penaltový rozstřel

Finále 7. turnaje rozhodl až penaltový rozstřel

Velké drama přineslo vyvrcholení další části Dětského fotbalového poháru, které po remíze 2:2 musely rozhodnout penalty. Ty lépe zvládli žáci školy Park Lane School.

 Hala na Petřinách letos poprvé přivítala základní část fotbalového turnaje pro žáky prvních a druhých tříd. Na zahájení dorazilo celkem 8 týmů, které byly rozděleny do dvou skupin po čtyřech. Přičemž tři školy do turnaje přihlásily dva týmy.

Vývoj ve skupinách se vyvíjel poměrně jednoznačně. V každé z nich si týmy bodové zisky rozdělily stejným poměrem a to 9 b, 6 b, 3b a 0b. Do semifinálových bojů tak pronikly ZŠ Petřiny, Park Lane School 2 a oba týmy ZŠ A. Čermáka, které se dokonce v derby utkaly proti sobě.
 
Semifinálové boje zvládly úspěšně týmy, které ve skupinách skončily na prvních místech – ZŠ A. Čermáka 2 a Park Lane School 2, které se tak můžou těšit na postup do semifinálového turnaje. Ani ostatní týmy ale neodcházely smutné, neboť za své bojovné výkony si zasloužily medaile a dárečky od Pražského fotbalového svazu.
 
Kompletní výsledky naleznete zde → Výsledky    
Fotografie z turnaje naleznete zde → Fotogalerie - Petřiny, 20.1.2018