Po vyrovnaném finále 5. turnaj vyhrála ZŠ Mazurská 1

Po vyrovnaném finále 5. turnaj vyhrála ZŠ Mazurská 1

Pankrác přivítal základní kolo Dětského fotbalového poháru letos už po druhé. Stejně jako minule se turnaje zúčastnilo 8 týmů rozdělených do dvou skupin.
Základní škola Mazurská dokonce přivedla tři týmy, což je zatím rekordní počet celků z jedné školy. Takticky žáky, kteří jsou registrovaní fotbalisti, přiřadila do týmu č. 1 a tento tah se nakonec ukázal jako správný.
 
Zápasy základních skupin byly poměrně jednoznačné a končily jasným výsledkem. Pouze při čtyřech zápasech na turnaji se stalo, že gól vstřelily oba týmy. Z prvních míst do semifinále postoupily týmy ZŠ Mazurská 1 a ZŠ Gutha-Jakrkovského. Vyzvaly je celky na druhých místech tedy ZŠ Perunova a ZŠ Compass.
 
Do finále po tuhých bojích postoupila ZŠ Mazurská 1 a ZŠ Perunova, kteří si tak zahrály odvetu. Stejně jako ve skupině byla úspěšnější ZŠ Mazurská 1, kterou do semifinálového turnaje doprovodí právě její finálový soupeř. V zápase o bronz se utkala ZŠ Compass proti ZŠ Gutha-Jakrkovského, které oplatila porážku 2:0 ze skupiny a radovala se tak ze zisku bronzového poháru.
 
Kompletní výsledky naleznete zde → Výsledky    
Fotografie z turnaje naleznete zde → Fotogalerie - Pankrác, 24.1.2018