V 8. kole se představili obhájci titulu

V 8. kole se představili obhájci titulu

Základní škola Vinoř zahájila svou cestu za zlatým hattrickem na domácí půdě jasným vítězstvím i v konkurenci 10 týmů.

V 8. kole se v hale ZŠ Vinoř netradičně sešlo 10 týmů z 5 škol. ZŠ Špitálská dokonce přivezla týmy tři, včetně týmu složeného pouze z dívek. Mužstva byla rozdělena do dvou skupin po pěti a celkem se hrálo 27 zápasů.

Hned od začátku začali domácí hráči 1.týmu plnit roli favorita jasnými výhrami ve své skupině. Hned za nimi následovala ZŠ Novoborská 2. Ve druhé skupině byly nejúspěšnější školy Novoborská 1 a Kbely 2. Velmi těžkou pozici měly týmy ze ZŠ Špitálská, kde hráli pouze hráči a hráčky z prvích tříd. 

V prvním semifinálovém souboji došlo na vypjaté derby mezi oběma týmy z Novoborské. To však zároveň znamenalo jistotu postupu do finále a semifinálového kola pro tuto základní školu. Ve druhém semifinále přišlo jediné lehké zaškobrtnutí favorita z Vinoře, když zdolal ZŠ Kbely až 2:1.

Finálový zápas byl reprízou vzájemného utkáni ve skupině, Vinoř zopakovala svůj výkon ze skupinové fáze a jasně porazila Novoborskou 2:0.  V zápase o bronz došlo na správnou odvetu, když ZŠ Kbely 2 dokázala oplatit porážku ZŠ Novoborské a zvítězila 2:0.

Kompletní výsledky naleznete zde → Výsledky

Fotografie z turnaje naleznete zde → Fotogalerie - Vinoř 7.2.2018