Novinky

V sekci Novinky naleznete veškeré důležité aktuální informace o Dětském fotbalovém poháru PFS. Pakliže si nechcete nechat uniknout žádnou turnajovou novinku, jste na správné stránce.

Zpět
####

Loňský vítěz z Vinoře titul neobhájí

Třetí a zároveň poslední semifinálové kolo je minulostí a my tak již známe další finalisty Dětského fotbalového poháru. Finále se tentokrát obejde bez loňského vítěze ZŠ Vinoř, která v semifinále skončila pátá. Více

####

Známe další finalisty Dětského fotbalového poháru

Proběhlo již druhé semifinále Dětského fotbalového poháru, tentokrát v Hale Motorlet ve čtvrtek 1. března. Setkalo se zde sedm postupujících škol ze základních kol. Více

####

První semifinálové kolo DFP 2018 je odehráno

Známe první dva finalisty Dětského fotbalového poháru 2018, kteří vzešly z prvního semifinálového kola odehraného v hale Jedenáctka. Více

####

Dětský fotbalový pohár 2018 má za sebou základní část

Základní část osmého ročníku Dětského fotbalového poháru je již minulostí. Během dvanácti základních kol se na palubovkách sedmi pražských sportovních hal představilo rekordních 101 týmů! A 24 z nich si vybojovalo postup do semifinálových kol. Více

####

Poprvé v historii Dětského fotbalového poháru se konaly dvě kola zároveň

Ve Sportovní hale Jižní město jsme byli poprvé svědky odehrání dvou kol Dětského fotbalového poháru najednou! Rekordní účast znamenala 18 týmů, které se sešly ve sportovní hale, aby bojovaly o postup do kol semifinálových. Více