Rozpis zápasů

 

Dětský fotbalový pohár 2018

Registrace na DFP 2018 probíhají ZDE.
Pokud vyplňujete přihlášku až po 1. lednu 2018, prosíme také o zaslání informačního mailu o vaší registraci i na detskypohar@fotbalpraha.cz.

PROPOZICE A PRAVIDLA TURNAJE

SOUPISKA


ZAHÁJENÍ KAŽDÉHO TURNAJE PROBĚHNE V 8:00 (PREZENCE OD 7:45).


DŮLEŽITÉ INFORMACE K ROZLOSOVÁNÍ:

Školy, které přihlásily 3 a více týmů mohly být rozlosovány do více termínů. Tyto týmy byly označeny číslovkou (1, 2, 3...) za názvem školy.


Adresy hal:

Hala Motorlet Praha – Radlická 298/105, Praha 5

Hala Jedenáctka VS – Mírového Hnutí, Praha 4

Hala Jižní Město - Květnového vítězství 1554, Praha 11

Hala TJ Pankrác – Lomnického 1/1071, Praha 4

Hala ZŠ Petřiny JIH – Šantrochova 1800/2, Praha 6

Hala ZŠ Vinoř – Prachovická 340, Praha 9

Hala VŠE Třebešín – Na Třebešíně 3215/1, Praha 10



 
ROZPIS ZÁKLADNÍCH KOL DFP 2018

1. kolo
místo: hala Třebešín
termín: úterý 16. ledna

ZŠ Kutnohorská
ZŠ Gutova
ZŠ Olešská 1
ZŠ Olešská 2
ZŠ Hostýnská
ZŠ Karla Čapka 1
ZŠ Karla Čapka 2
ZŠ Švehlova


2. kolo
místo: hala Pankrác
termín: středa 17. ledna

ZŠ Kavčí hory
ZŠ Eden
ZŠ Plamínkové
ZŠ U Krčského lesa
ZŠ Nad Přehradou
ZŠ Burešova
ZŠ Na Smetance


3. kolo
místo: hala Motorlet
termín: čtvrtek 18. ledna

FZŠ prof.Otokara Chlupa
ZŠ Na Beránku 1
ZŠ Na Beránku 2
ZŠ a MŠ Nebušice
FZŠ s RVJ Drtinova 1
FZŠ s RVJ Drtinova 2
ZŠ s RVJ Bronzová


4. kolo
místo: hala Jedenáctka
termín: úterý 23. ledna

ZŠ Kolovraty 1
ZŠ Kolovraty 2
ZŠ B. Hrabala
ZŠ Ke Kateřinkám 1
ZŠ Ke Kateřinkám 2
ZŠ a MŠ ANGEL 1
ZŠ a MŠ ANGEL 2
ZŠ V Rybníčkách
EISP Prague



5. kolo
místo: hala Pankrác
termín: středa 24. ledna

Bratrská škola - církevní
ZŠ a MŠ Perunova
ZŠ a MŠ Tupolevova
ZŠ Vratislavova
ZŠ COMPASS
ZŠ Gutha-Jarkovského
ZŠ Školní
ZŠ Mazurská 1
ZŠ Mazurská 2
ZŠ Mazurská 3


6. kolo
místo: hala Motorlet
termín: čtvrtek 25. ledna

ZŠ Na Beránku 3
ZŠ Kuncova 1
ZŠ Kuncova 2
ZŠ a MŠ Slivenec 1
ZŠ a MŠ Slivenec 2
ZŠ Cesta k úspěchu


7. kolo
místo: hala Petřiny
termín: úterý 30. ledna

Park Lane International 1
Park Lane International 2
ZŠ Hanspaulka 1
ZŠ Hanspaulka 2
ZŠ Antonína Čermáka 1
ZŠ Antonína Čermáka 2
ZŠ a MŠ Červený vrch
ZŠ a MŠ Petřiny - jih


8. kolo
místo: hala Vinoř
termín: středa 7. února

ZŠ Novoborská 1
ZŠ Novoborská 2
ZŠ Praha - Vinoř 1
ZŠ Praha - Vinoř 2
ZŠ Dr. Edvarda Beneše
ZŠ Špitálská 1
ZŠ Špitálská 2
ZŠ Špitálská 3
ZŠ Kbely 1
ZŠ Kbely 2


9. kolo
místo: hala Pankrác
termín: středa 14. února

ZŠ sv. Augustina
ZŠ Jeremenkova
ZŠ Jana Masaryka
ZŠ Botičská
ZŠ Bítovská
ZŠ Jílovská
ZŠ Zárubova
ZŠ Jižní IV


10. kolo
místo: hala Motorlet
termín: čtvrtek 15. února

ZŠ Kuncova 3
ZŠ Kuncova 4
ZŠ Vladislava Vančury
ZŠ a MŠ Slivenec 3
ZŠ a MŠ Slivenec 4
ZŠ Podbělohorská 1
ZŠ Podbělohorská 2
ZŠ a MŠ Barrandov


11. kolo + 12. kolo
místo: hala Jižní Město (nezaměňte, prosím, s halou Jedenáctka - adresy hal naleznete výše)
termín: úterý 20. února

hřiště A:
ZŠ Starodubečská 1
ZŠ Květnového vítězství 2
Prague British School 1
ZŠ Mikulova 2
Dino škola
ZŠ Mendelova 2
ZŠ Na Chodovci 1
ZŠ Na Chodovci 3
ZŠ K Milíčovu 1

hřiště B:
Prague British School 2
ZŠ Květnového vítězství 1
ZŠ Hostivař
ZŠ Mikulova 1
ZŠ Starodubečská 2
FZŠ Chodovická
ZŠ Mendelova 1
ZŠ Na Chodovci 2
ZŠ K Milíčovu 2
 



SEMIFINÁLOVÁ KOLA DFP 2018

Semifinále "1"
místo: hala Jedenáctka
termín: úterý 27. února

Semifinále "2"
místo: hala Motorlet
termín: čtvrtek 1. března

Semifinále "3"
místo: hala Pankrác
termín: středa 7. března

 

 

FINÁLE DFP 2018

místo: hala Petřiny
termín: předběžný termín úterý 13. března