Výsledky

 

Dětský fotbalový pohár 2018

Finále - ZŠ Petřiny - Jih - 13. 3. 2018

1. ZŠ Jílovská
2. ZŠ Novoborská
3. ZŠ Antonína Čermáka
4. ZŠ Barrandov
5. ZŠ Na Beránku
6. ZŠ Květnového Vítězství
7. ZŠ Chodovická
8. ZŠ Kutnohorská

 

 

Číslo utkání

Tým 1

 

Tým 2

SKUPINA

VÝSLEDEK

1.

ZŠ Kutnohorská

-

ZŠ Barrandov

A

0:1

2.

ZŠ Antonína Čermáka

-

ZŠ Na Beránku

B

3:0

3.

ZŠ Květnového vítězství

-

ZŠ Novoborská

A

0:0

4.

ZŠ Jílovská

-

ZŠ Chodovická

B

0:0

5.

ZŠ Barrandov

-

ZŠ Novoborská

A

1:2

6.

ZŠ Na Beránku

-

ZŠ Chodovická

B

1:0

7.

ZŠ Kutnohorská

-

ZŠ Květnového vítězství

A

1:1

8.

ZŠ Antonína Čermáka

-

ZŠ Jílovská

B

2:3

9.

ZŠ Květnového vítězství

-

ZŠ Barrandov

A

0:1

10.

ZŠ Jílovská

-

ZŠ Na Beránku

B

2:1

11.

ZŠ Novoborská

-

ZŠ Kutnohorská

A

2:1

12.

ZŠ Chodovická

-

ZŠ Antonína Čermáka

B

0:2

13.

ZŠ Novoborská

-

ZŠ Antonína Čermáka

SF1

1:0

14.

ZŠ Barrandov

-

ZŠ Jílovská

SF2

0:2

15.

ZŠ Kutnohorská

-

ZŠ Chodovická

o7

2:3

16.

ZŠ Květnového Vítězství

-

ZŠ Na Beránku

o5

2:3 (P)

17.

ZŠ Antonína Čermáka

-

ZŠ Barrandov

o3

2:0

18.

ZŠ Novoborská

-

ZŠ Jílovská

F

0:3

 

 

 

 

3. Semifinále – Sportovní hala TJ  Pankrác – 7. 3. 2018

1. ZŠ Antonína Čermáka (postup do finále)
2. ZŠ Jílovská (postup do finále)

3. ZŠ Novoborská
4. ZŠ Bronzová
5. ZŠ Vinoř
6. ZŠ Jižní
7. ZŠ Eden
8. ZŠ Burešova
9. ZŠ Perunova

 

 
Číslo utkání
 
Tým 1
 
 
 
Tým 2
 
SKUPINA
 
VÝSLEDEK
1.
ZŠ Vinoř
-
ZŠ Bronzová
A
0:1
2.
ZŠ Eden
-
ZŠ Jílovská
B
0:0
3.
ZŠ Antonína Čermáka
-
ZŠ Perunova
C
2:0
4.
ZŠ Burešova
-
ZŠ Bronzová
A
0:2
5.
ZŠ Jižní
-
ZŠ Jílovská
B
0:2
6.
ZŠ Novoborská
-
ZŠ Perunova
C
6:0
7.
ZŠ Vinoř
-
ZŠ Burešova
A
1:1
8.
ZŠ Eden
-
ZŠ Jižní
B
1:3
9.
ZŠ Antonína Čermáka
-
ZŠ Novoborská
C
1:1
10.
ZŠ Burešova
-
ZŠ Eden
O UMÍST.
1:1
11.
ZŠ Antonína Čermáka
-
ZŠ Bronzová
FINAL
3:1
12.
ZŠ Novoborská
-
ZŠ Vinoř
FINAL
2:1
13.
ZŠ Bronzová
-
ZŠ Jižní
FINAL
4:2
14.
ZŠ Vinoř
-
ZŠ Antonína Čermáka
FINAL
0:1
15.
ZŠ Eden
-
ZŠ Perunova
O UMÍST.
3:0
16.
ZŠ Jílovská
-
ZŠ Novoborská
FINAL
1:0
17.
ZŠ Novoborská
-
ZŠ Jižní
FINAL
4:0
18.
ZŠ Antonína Čermáka
-
ZŠ Jílovská
FINAL
4:1
19.
ZŠ Bronzová
-
ZŠ Novoborská
FINAL
0:0
20.
ZŠ Perunova
-
ZŠ Burešova
O UMÍST.
0:0
21.
ZŠ Jílovská
-
ZŠ Vinoř
FINAL
1:0
22.
ZŠ Jižní
-
ZŠ Antonína Čermáka
FINAL
1:2
23.
ZŠ Jílovská
-
ZŠ Bronzová
FINAL
3:0
24.
ZŠ Vinoř
-
ZŠ Jižní
FINAL
2:0

 

2. Semifinále – Hala Motorlet – 1. 3. 2018 

1. ZŠ Chodovická (postup do finále)
2. ZŠ a MŠ Barrandov (postup do finále)

3. ZŠ Na Beránku
4. ZŠ Vladislava Vančury
5. Park Lane School 2
6. FZŠ a RVJ Drtinova
7. ZŠ Kuncova

  

Číslo utkání

Tým 1

 

Tým 2

SKUPINA

VÝSLEDEK

1.

ZŠ a MŠ Barrandov

-

ZŠ Chodovická

A

1:3

2.

ZŠ Kuncova

-

ZŠ Na Beránku

B

0:4

3.

ZŠ a MŠ Barrandov

-

Park Lane School 2

A

2:0

4.

ZŠ Na Beránku

-

ZŠ Vladislava Vančury

B

2:0

5.

ZŠ Chodovická

-

Park Lane School 2

A

3:1

6.

FZŠ a RVJ Drtinova

-

ZŠ a MŠ Barrandov

A

1:2

7.

ZŠ Vladislava Vančury

-

ZŠ Kuncova

B

0:0

8.

FZŠ a RVJ Drtinova

-

ZŠ Chodovická

A

0:1

9.

Park Lane School 2

-

FZŠ a RVJ Drtinova

A

3:2

10.

ZŠ Chodovická

-

ZŠ Vladislava Vančury

SF1

2:0

11.

ZŠ a MŠ Barrandov

-

ZŠ Na Beránku

SF2

3:2p

12.

ZŠ Kuncova

-

FZŠ a RVJ Drtinova

o5

0:1

13.

Park Lane School 2

-

ZŠ Kuncova

o5

1:0

14.

Park Lane School 2

-

FZŠ a RVJ Drtinova

o5

2:0

15.

ZŠ Vladislava Vančury

-

ZŠ Na Beránku

o3

0:2

16.

ZŠ Chodovická

-

ZŠ a MŠ Barrandov

F

2:0

 

Semifinále – Sportovní hala Jedenáctka VS – 27. 2. 2018

1. ZŠ Kutnohorská (postup do finále)
2. ZŠ Květnového Vítězství (postup do finále)
3. ZŠ Ke Kateřinkám 2
4. ZŠ Karla Čapka 2

5. ZŠ V Rybníčkách
6. ZŠ Hostivař

7. ZŠ Mazurská 1
8. Prague British School 1

 

Číslo utkání

Tým 1

 

Tým 2

SKUPINA

VÝSLEDEK

1.

 

ZŠ Karla Čapka

-

 

ZŠ Ke Kateřinkám 

A

1:1

2.

ZŠ Kutnohorská

-

 ZŠ Mazurská 

B

2:2

3.

 

ZŠ Karla Čapka 

-

ZŠ Hostivař

A

3:0

4.

 

ZŠ Květnového vítězství 

-

ZŠ V Rybníčkách

B

4:0

5.

 

ZŠ Ke Kateřinkám 

-

ZŠ Hostivař

A

3:0

6.

ZŠ Mazurská 1

-

ZŠ V Rybníčkách

B

0:3

7.

 

Prague British School 

-

 ZŠ Karla Čapka 

A

0:4

8.

ZŠ Kutnohorská

-

 ZŠ Květnového vítězství 

B

2:2

9.

 

Prague British School 

-

 ZŠ Ke Kateřinkám 

A

1:4

10.

 

ZŠ Květnového vítězství 

-

 

ZŠ Mazurská 

B

3:3

11.

ZŠ Hostivař

-

 Prague British School 

A

3:0

12.

ZŠ V Rybníčkách

-

ZŠ Kutnohorská

B

1:0

13.

 

ZŠ Karla Čapka 

 

ZŠ Kutnohorská

SF1

1:2P

14.

 

ZŠ Ke Kateřinkám 

 

 ZŠ Květnového vítězství 

SF2

1:2

15.

 

Prague British School 

 

 ZŠ Mazurská 

o7

1:2

16.

ZŠ Hostivař

 

ZŠ V Rybníčkách

o5

0:1

17.

 

ZŠ Karla Čapka 

 

 ZŠ Ke Kateřinkám 

o3

0:2

18.

ZŠ Kutnohorská

 

 ZŠ Květnového Vítězství 

F

0:3


12. turnaj - hala Jižní Město - 20. 2. 2018

1. místo – ZŠ Chodovická
2. místo – ZŠ Hostivař
3. místo – ZŠ Mikulova 1
4. místo – ZŠ Květnového vítězství
5. místo – ZŠ Na Chodovci 2
6. místo – ZŠ K MIlíčovu 2
7. místo – Prague British School 2
8. místo - ZŠ K Milíčovu 1
9. místo - ZŠ Mendelova 1 

 

Číslo utkání
Tým 1
 
Tým 2
SKUPINA
VÝSLEDEK
1.
ZŠ  Na Chodovci 2
-
ZŠ Chodovická
A
1:0
2.
ZŠ Mikulova 1
-
ZŠ Starodubečská 2
B
4:0
3.
ZŠ Hostivař
-
ZŠ Mendelova 1
A
5:0
4.
ZŠ Květnového vítězství 1
-
ZŠ K Milíčovu 2
B
4:2
5.
ZŠ Chodovická
-
ZŠ Mendelova 1
A
8:1
6.
ZŠ Starodubečská 2
-
ZŠ K Milíčovu 2
B
3:2
7.
ZŠ  Na Chodovci 2
-
ZŠ Hostivař
A
1:2
8.
ZŠ Mikulova 1
-
ZŠ Květnového vítězství 1
B
2:1
9.
ZŠ Hostivař
-
ZŠ Chodovická
A
2:3
10.
ZŠ Mendelova 1
-
ZŠ  Na Chodovci 2
A
0:11
11.
Prague British School 2
-
ZŠ Hostivař
A
0:3
12.
ZŠ K Milíčovu 2
-
ZŠ Mikulova 1
B
1:2
13.
Prague British School 2
-
ZŠ  Na Chodovci 2
A
1:1
14.
ZŠ Květnového vítězství 1
-
ZŠ Starodubečská 2
B
5:0
15.
Prague British School 2
-
ZŠ Chodovická
A
0:2
16.
Prague British School 2
-
ZŠ Mendelova 1
A
2:0
17.
ZŠ Chodovická
-
ZŠ Květnového vítězství 1
SF1
1:0p
18.
ZŠ Hostivař
-
ZŠ Mikulova 1
SF2
3:0
19.
Prague British School 2
-
ZŠ K Milíčovu 2
o7
0:4
20.
ZŠ  Na Chodovci 2
-
ZŠ Starodubečská 2
o5
3:0
21.
ZŠ Květnového vítězství 1
-
ZŠ Mikulova 1
o3
1:2p
22.
ZŠ Chodovická
-
ZŠ Hostivař
F
2:0

 

11. turnaj - hala Jižní Město - 20. 2. 2018

1. místo – ZŠ Květnového vítězství 2
2. místo – Prague British School 1
3. místo – ZŠ Mendelova 2
4. místo – ZŠ Starodubečská 1
5. místo – Dino škola
6. místo – ZŠ Mikulova 2
7. místo – ZŠ Na Chodovci 1
8. místo - ZŠ K Milíčovu 1
9. místo - ZŠ Na Chodovci 3

 

Číslo utkání
Tým 1
 
Tým 2
SKUPINA
VÝSLEDEK
1.
ZŠ Starodubečská 1
-
ZŠ Mikulova 2
A
0:1
2.
ZŠ Mendelova 2
-
Na Chodovci 1
B
6:0
3.
Květnového vítězství 2
-
ZŠ K Milíčovu 1
A
4:0
4.
ZŠ Na Chodovci 3
-
ZŠ Starodubečská 1
A
0:3
5.
ZŠ Mikulova 2
-
ZŠ K Milíčovu 1
A
0:0
6.
Na Chodovci 1
-
Dino škola
B
0:2
7.
ZŠ Na Chodovci 3
-
ZŠ K Milíčovu 1
A
1:2
8.
ZŠ Mendelova 2
-
Prague British School 1
B
5:2
9.
Květnového vítězství 2
-
ZŠ Mikulova 2
A
7:1
10.
Prague British School 1
-
Dino škola
B
3:0
11.
ZŠ Na Chodovci 3
-
Květnového vítězství 2
A
0:6
12.
Dino škola
-
ZŠ Mendelova 2
B
0:5
13.
ZŠ K Milíčovu 1
-
ZŠ Starodubečská 1
A
1:2
14.
Prague British School 1
-
Na Chodovci 1
B
6:0
15.
ZŠ Starodubečská 1
-
Květnového vítězství 2
A
3:2
16.
ZŠ Na Chodovci 3
-
ZŠ Mikulova 2
A
0:1
17.
ZŠ Starodubečská 1
-
Prague British School 1
SF1
0:1p
18.
Květnového vítězství 2
-
ZŠ Mendelova 2
SF2
2:0
19.
ZŠ K Milíčovu 1
-
Na Chodovci 1
o7
0:5
20.
ZŠ Mikulova 2
-
Dino škola
o5
1:3
21.
ZŠ Starodubečská 1
-
ZŠ Mendelova 2
o3
1:3
22.
Prague British School 1
-
Květnového vítězství 2
F
0:1p

 

10. turnaj - hala Motorlet - 15. 2. 2018

1. místo – ZŠ Vladislava Vančury
2. místo – ZŠ a MŠ Barrandov
3. místo – ZŠ Podbělohorská 2
4. místo – ZŠ Podbělohorská 1
5. místo – ZŠ a MŠ Slivenec 3
6. místo – ZŠ Kuncova 3
7. místo – ZŠ a MŠ Slivenec 4
8. místo - ZŠ Kuncova 4

 

Číslo utkání

Tým 1

 

Tým 2

SKUPINA

VÝSLEDEK

1.

ZŠ Kuncova 3

-

ZŠ Podbělohorská 1

A

0:3

2.

ZŠ Kuncova 4

-

ZŠ a MŠ Slivenec 3

B

0:6

3.

ZŠ Vladislava Vančury

-

ZŠ a MŠ Slivenec 4

A

4:0

4.

ZŠ a MŠ Barrandov

-

ZŠ Podbělohorská 2

B

2:0

5.

ZŠ Podbělohorská 1

-

ZŠ a MŠ Slivenec 4

A

1:0

6.

ZŠ a MŠ Slivenec 3

-

ZŠ Podbělohorská 2

B

0:4

7.

ZŠ Kuncova 3

-

ZŠ Vladislava Vančury

A

0:6

8.

ZŠ Kuncova 4

-

ZŠ a MŠ Barrandov

B

0:5

9.

ZŠ Vladislava Vančury

-

ZŠ Podbělohorská 1

A

5:0

10.

ZŠ a MŠ Barrandov

-

ZŠ a MŠ Slivenec 3

B

4:2

11.

ZŠ a MŠ Slivenec 4

-

ZŠ Kuncova 3

A

0:2

12.

ZŠ Podbělohorská 2

-

ZŠ Kuncova 4

B

7:0

13.

ZŠ Vladislava Vančury

-

ZŠ Podbělohorská 2

SF1

3:2p

14.

ZŠ Podbělohorská 1

-

ZŠ a MŠ Barrandov

SF2

0:5

15.

ZŠ a MŠ Slivenec 4

-

ZŠ Kuncova 4

o7

2:1

16.

ZŠ Kuncova 3

-

ZŠ a MŠ Slivenec 3

o5

0:3

17.

ZŠ Podbělohorská 2

-

ZŠ Podbělohorská 1

o3

2:1

18.

ZŠ Vladislava Vančury

-

ZŠ a MŠ Barrandov

F

2:1p

 

 

9. turnaj - hala Pankrác - 14. 2. 2018

1. místo – ZŠ Jižní IV
2. místo – ZŠ Jílovská
3. místo – ZŠ Botičská
4. místo – ZŠ Jeremenkova
5. místo – ZŠ Jana Masaryka
6. místo – ZŠ Zárubova
7. místo – ZŠ Bítovská

 

Číslo utkání

Tým 1

 

Tým 2

SKUPINA

VÝSLEDEK

1.

ZŠ Jeremenkova

-

ZŠ Jižní IV

A

1:2

2.

ZŠ Jana Masaryka

-

ZŠ Zárubova

A

1:0

3.

ZŠ Botičská

-

ZŠ Jílovská

A

1:3

4.

ZŠ Bítovská

-

ZŠ Jeremenkova

A

0:3

5.

ZŠ Jana Masaryka

-

ZŠ Jílovská

A

0:6

6.

ZŠ Botičská

-

ZŠ Zárubova

A

4:0

7.

ZŠ Bítovská

-

ZŠ Jižní IV

A

0:4

8.

ZŠ Jeremenkova

-

ZŠ Zárubova

A

4:1

9.

ZŠ Botičská

-

ZŠ Bítovská

A

3:0

10.

ZŠ Zárubova

-

ZŠ Jižní IV

A

0:3

11.

ZŠ Jílovská

-

ZŠ Jeremenkova

A

2:1

12.

ZŠ Bítovská

-

ZŠ Jana Masaryka

A

1:1

13.

ZŠ Jižní IV

-

ZŠ Jílovská

A

3:2

14.

ZŠ Botičská

-

ZŠ Jeremenkova

A

4:2

15.

ZŠ Bítovská

-

ZŠ Zárubova

A

0:3

16.

ZŠ Jana Masaryka

-

ZŠ Jižní IV

A

0:1

17.

ZŠ Bítovská

-

ZŠ Jílovská

A

1:8

18.

ZŠ Jižní IV

-

ZŠ Botičská

A

2:2

19.

ZŠ Jeremenkova

-

ZŠ Jana Masaryka

A

0:0

20.

ZŠ Jílovská

-

ZŠ Zárubova

A

7:0

21.

ZŠ Jana Masaryka

-

ZŠ Botičská

A

0:2

 

 

8. turnaj - hala Vinoř - 7. 2. 2018

1. místo – ZŠ Vinoř 1
2. místo – ZŠ Novoborská 2
3. místo – ZŠ Kbely 2
4. místo – ZŠ Novoborská 1
5. místo – ZŠ E. Beneše
6. místo – ZŠ Kbely 1
7. místo – ZŠ Vinoř 2
8. místo - ZŠ Špitálská 2
9. místo - ZŠ Špitálská 1
10. místo - ZŠ Špitálská 3

Číslo utkání
Tým 1
 
Tým 2
SKUPINA
VÝSLEDEK
1.
ZŠ Novoborská 1
-
ZŠ Dr. Edvarda Beneše
A
0:0
2.
ZŠ Novoborská 2
-
ZŠ Kbely 1
B
1:0
3.
ZŠ Kbely 2
-
ZŠ Praha - Vinoř 2
A
3:1
4.
ZŠ Špitálská 3
-
ZŠ Praha - Vinoř 1
B
0:8
5.
ZŠ Špitálská 1
-
ZŠ Praha - Vinoř 2
A
0:7
6.
ZŠ Špitálská 2
-
ZŠ Praha - Vinoř 1
B
1:8
7.
ZŠ Novoborská 1
-
ZŠ Kbely 2
A
2:1
8.
ZŠ Novoborská 2
-
ZŠ Špitálská 3
B
3:1
9.
ZŠ Kbely 2
-
ZŠ Dr. Edvarda Beneše
A
3:1
10.
ZŠ Špitálská 3
-
ZŠ Kbely 1
B
0:9
11.
ZŠ Špitálská 1
-
ZŠ Novoborská 1
A
0:4
12.
ZŠ Špitálská 2
-
ZŠ Novoborská 2
B
0:6
13.
ZŠ Novoborská 1
-
ZŠ Praha - Vinoř 2
A
5:0
14.
ZŠ Novoborská 2
-
ZŠ Praha - Vinoř 1
B
0:2
15.
ZŠ Dr. Edvarda Beneše
-
ZŠ Špitálská 1
A
7:0
16.
ZŠ Kbely 1
-
ZŠ Špitálská 2
B
4:0
17.
ZŠ Špitálská 1
-
ZŠ Kbely 2
A
0:7
18.
ZŠ Špitálská 2
-
ZŠ Špitálská 3
B
5:0
19.
ZŠ Praha - Vinoř 2
-
ZŠ Dr. Edvarda Beneše
A
0:2
20.
ZŠ Praha - Vinoř 1
-
ZŠ Kbely 1
B
2:0
21.
ZŠ Novoborská 1
-
ZŠ Novoborská 2
SF1
0:1
22.
ZŠ Kbely 2
-
ZŠ Praha - Vinoř 1
SF2
1:2
23.
ZŠ Špitálská 1
-
ZŠ Špitálská 3
o9
1:0
24.
ZŠ Praha - Vinoř 2
-
ZŠ Špitálská 2
o7
2:0
25.
ZŠ Kbely 1
-
ZŠ Dr. Edvarda Beneše
o5
0:3
26.
ZŠ Novoborská 1
-
ZŠ Kbely 2
o3
0:2
27.
ZŠ Novoborská 2
-
ZŠ Praha - Vinoř 1
F
0:2

 

 

7. turnaj - hala Petřiny - 30. 1. 2018

1. místo – Park Lane School 2
2. místo – ZŠ A. Čermáka 2
3. místo – ZŠ Petřiny
4. místo – ZŠ A. Čermáka 1
5. místo – ZŠ Hanspaulka 1
6. místo – ZŠ Červený vrch
7. místo – ZŠ Hanspaulka 2
8. místo - Park Lane School 1

 

Číslo utkání

Tým 1

 

Tým 2

SKUPINA

VÝSLEDEK

1.

ZŠ Hanspaulka 1

-

ZŠ Petřiny

A

0:1

2.

ZŠ A. Čermáka 1

-

ZŠ Červený Vrch

B

4:0

3.

ZŠ A. Čermáka 2

-

Park Lane School 1

A

4:0

4.

ZŠ Hanspaulka 2

-

Park Lane School 2

B

0:2

5.

ZŠ Petřiny

-

Park Lane School 1

A

3:0

6.

ZŠ Červený Vrch

-

Park Lane School 2

B

0:2

7.

ZŠ Hanspaulka 1

-

ZŠ A. Čermáka 2

A

0:1

8.

ZŠ A. Čermáka 1

-

ZŠ Hanspaulka 2

B

8:0

9.

ZŠ A. Čermáka 2

-

ZŠ Petřiny

A

2:1

10.

ZŠ Hanspaulka 2

-

ZŠ Červený Vrch

B

0:3

11.

Park Lane School 1

-

ZŠ Hanspaulka 1

A

1:2

12.

Park Lane School 2

-

ZŠ A. Čermáka 1

B

2:0

13.

ZŠ A. Čermáka 2

-

ZŠ A. Čermáka 1

SF1

4:1

14.

ZŠ Petřiny

-

Park Lane School 2

SF2

0:1

15.

Park Lane School 1

-

ZŠ Hanspaulka 2

o7

0:1

16.

ZŠ Hanspaulka 1

-

ZŠ Červený Vrch

o5

1:0

17.

ZŠ A. Čermáka 1

-

ZŠ Petřiny

o3

0:3

18.

ZŠ A. Čermáka 2

-

Park Lane School 2

F

2:3 (pen.)

 

 

 

6. turnaj - hala Motorlet - 25. 1. 2018

1. místo – ZŠ Na Beránku
2. místo – ZŠ Kuncova 1
3. místo – ZŠ Kuncova 2
4. místo – ZŠ SLivenec 1
5. místo – ZŠ Slivenec 2
 

Číslo utkání

Tým 1

 

Tým 2

SKUPINA

VÝSLEDEK

1.

ZŠ Na Beránku

-

ZŠ a MŠ Slivenec 1

A

8:0

2.

ZŠ Kuncova 2

-

ZŠ Kuncova 1

A

0:5

3.

ZŠ a MŠ Slivenec 2

-

ZŠ Kuncova 2

A

0:10

4.

ZŠ Kuncova 1

-

ZŠ Na Beránku

A

0:5

5.

ZŠ a MŠ Slivenec 1

-

ZŠ Kuncova 1

A

0:6

6.

ZŠ Na Beránku

-

ZŠ a MŠ Slivenec 2

A

5:0

7.

ZŠ Kuncova 2

-

ZŠ Na Beránku

A

0:7

8.

ZŠ a MŠ Slivenec 2

-

ZŠ a MŠ Slivenec 1

A

0:0

9.

ZŠ Kuncova 1

-

ZŠ a MŠ Slivenec 2

A

5:0

10.

ZŠ a MŠ Slivenec 1

-

ZŠ Kuncova 2

A

0:1

11.

ZŠ Na Beránku

-

ZŠ a MŠ Slivenec 1

A

7:0

12.

ZŠ Kuncova 2

-

ZŠ Kuncova 1

A

2:1

13.

ZŠ a MŠ Slivenec 2

-

ZŠ Kuncova 2

A

0:6

14.

ZŠ Kuncova 1

-

ZŠ Na Beránku

A

0:3

15.

ZŠ a MŠ Slivenec 1

-

ZŠ Kuncova 1

A

0:5

16.

ZŠ Na Beránku

-

ZŠ a MŠ Slivenec 2

A

10:0

17.

ZŠ Kuncova 2

-

ZŠ Na Beránku

A

1:3

18.

ZŠ a MŠ Slivenec 2

-

ZŠ a MŠ Slivenec 1

A

0:1

19.

ZŠ Kuncova 1

-

ZŠ a MŠ Slivenec 2

A

7:0

20.

ZŠ a MŠ Slivenec 1

-

ZŠ Kuncova 2

A

0:7

 

 

 

5. turnaj - hala Pankrác - 24. 1. 2018

1. místo – ZŠ Mazurská 1
2. místo – ZŠ Perunova
3. místo – ZŠ Compass
4. místo – ZŠ Gutha-Jarkovského
5. místo – ZŠ Školní
6. místo – ZŠ Bratrská škola
7. místo – ZŠ Mazurská 2
8. místo - ZŠ Mazurská 3

 

Číslo utkání

Tým 1

 

Tým 2

SKUPINA

VÝSLEDEK

1.

ZŠ Mazurská 1

-

ZŠ Školní

A

3:1

2.

ZŠ Mazurská 2

-

ZŠ Gutha-Jarkovského

B

0:4

3.

ZŠ a MŠ Perunova

-

ZŠ Mazurská 3

A

3:0

4.

ZŠ Compass

-

ZŠ Bratrská škola

B

2:0

5.

ZŠ Školní

-

ZŠ Mazurská 3

A

4:0

6.

ZŠ Gutha-Jarkovského

-

ZŠ Bratrská škola

B

3:0

7.

ZŠ Mazurská 1

-

ZŠ a MŠ Perunova

A

5:0

8.

ZŠ Mazurská 2

-

ZŠ Compass

B

0:3

9.

ZŠ a MŠ Perunova

-

ZŠ Školní

A

2:1

10.

ZŠ Compass

-

ZŠ Gutha-Jarkovského

B

0:2

11.

ZŠ Mazurská 3

-

ZŠ Mazurská 1

A

0:5

12.

ZŠ Bratrská škola

-

ZŠ Mazurská 2

B

0:0

13.

ZŠ Mazurská 1

-

ZŠ Compass

SF1

3:1

14.

ZŠ Gutha-Jarkovského

-

ZŠ a MŠ Perunova

SF2

0:1

15.

ZŠ Mazurská 3

-

ZŠ Mazurská 2

o7

1:0

16.

ZŠ Školní

-

ZŠ Bratrská škola

o5

1:0

17.

ZŠ Compass

-

ZŠ Gutha-Jarkovského

o3

2:0

18.

ZŠ Mazurská 1

-

ZŠ a MŠ Perunova

F

2:1

 

4. turnaj - hala Jedenáctka - 23. 1. 2018

1. místo – ZŠ V Rybníčkách
2. místo – ZŠ Ke Kateřinkám 2
3. místo – EISP Prague
4. místo – ZŠ Kolovraty 2
5. místo – ZŠ Angel 1
6. místo – ZŠ Angel 2
7. místo – ZŠ B. Hrabala
8. místo - ZŠ Ke Kateřinkám 1
9. místo - ZŠ Kolovraty 1

 

Číslo utkání

Tým 1

 

Tým 2

SKUPINA

VÝSLEDEK

1.

ZŠ KOLOVRATY 1

-

ZŠ a MŠ ANGEL2

A

1:1

2.

ZŠ KOLOVRATY 2

-

ZŠ V Rybníčkách

B

1:3

3.

ZŠ B. Hrabala

-

ZŠ Ke Kateřinkám 2

A

0:0

4.

ZŠ Ke Kateřinkám 1

-

ZŠ a MŠ ANGEL 1

B

0:2

5.

ZŠ a MŠ ANGEL2

-

ZŠ Ke Kateřinkám 2

A

0:1

6.

ZŠ V Rybníčkách

-

ZŠ a MŠ ANGEL 1

B

3:0

7.

ZŠ KOLOVRATY 1

-

ZŠ B. Hrabala

A

1:3

8.

ZŠ KOLOVRATY 2

-

ZŠ Ke Kateřinkám 1

B

4:1

9.

ZŠ B. Hrabala

-

ZŠ a MŠ ANGEL 2

A

0:1

10.

ZŠ Ke Kateřinkám 2

-

ZŠ KOLOVRATY 1

A

2:0

11.

EISP Prague

-

ZŠ B. Hrabala

A

2:0

12.

ZŠ a MŠ ANGEL 1

-

ZŠ KOLOVRATY 2

B

1:1

13.

EISP Prague

-

ZŠ KOLOVRATY 1

A

3:2

14.

ZŠ Ke Kateřinkám 1

-

ZŠ V Rybníčkách

B

1:6

15.

EISP Prague

-

ZŠ Ke Kateřinkám 2

A

1:2

16.

EISP Prague

-

ZŠ a MŠ ANGEL 2

A

5:0

17.

ZŠ Ke Kateřinkám 2

-

ZŠ KOLOVRATY 2

SF1

3:0

18.

EISP Prague

-

ZŠ V Rybníčkách

SF2

0:4

19.

ZŠ B. Hrabala

-

ZŠ Ke Kateřinkám 1